עדכונים
וואי וואי כמה חידושים יש לנו השנה, אבל קודם כל – התאריכים. פסטיבל ישראל מתמקם לו באמצע ספטמבר, שניה לפני החגים
פרסום התכניה ותחילת מכירת הכרטיסים – 8.8.2022

מהדורת 2022

עשרות ארוחות ואירועי מקור החוגגים שיח מרתק של זהות ושורשים

״פסטיבל המטבח הישראלי בחסות אמריקן אקספרס״ אשר נוסד בשנה שעברה, חוזר למהדורה שניה ומלאת תוכן מקורי. תחת תמה מאחדת של ״דיאלוג״ יתקיימו עשרות ארוחות חד פעמיות אשר חוגגות שיח מרתק על  שורשים וזהות במטבח המקומי.

בלב הפסטיבל – מפגשים קולינריים מסעירים בין המסעדות המובילות של המטבח הישראלי החדש לבין מוסדות האוכל האייקונים של אוכל העדות ואוכל הרחוב. חגיגה קולינרית של ממש.

 השנה גם נקיים שלל אירועי פופ אפ מיוחדים: סדרת ארוחות שמקדמות שיח נשי במטבחים בהובלת שפית אביבית פריאל וחברת סוגת; מפגשים אינטימיים עם מלכות המטבח הביתי במתחם אומאמי; ארוחת טרואר חגיגית של מסעדת רוטנברג מגשר, זוכת ״פרס המסעדה המצטיינת של המטבח הישראלי״ לשנת 2021 באנימאר שבתל אביב;

נקנח בארוחת מייצג: ״ארוחת הערב הישראלית״ בהובלת שף יוסי שטרית עבור לקוחות אמריקן אקספרס בלבד; ונזמין לדיאלוג יוצא דופן עם רז רהב, זוכה פרס ״השף המצטיין של המטבח הישראלי״ לשנת 2021, שיפתח דלת לעולם המחקר שלו.

וכמובן, כמו תמיד, נצא לשלל סיורים חדשים בערי דיאלוג מרכזיות – אשר יציגו ערב רב של טעמים, ניחוחות וגוונים של המטבח הישראלי.

הטבה בלעדית ממתינה ללקוחות אמריקן אקספרס – 150 ש״ח הנחה בכל הזמנה.

אירועי הפסטיבל יחתמו בטקס הענקת פרסי מצוינות לעוסקים במלאכת המטבח ב-12.12.22 שיערך למוזמנים בלבד, במלון לייטהאוס מקולקציית מלונות בראון.

צילומים: אחיקם בן יוסף | יחסי ציבור